Sürekli bir şeyler araştırma meraklısı biriyim. Bilmiyorum belki de bu araştırma güdüsü, üniversitemin bana kazandırdığı bir şeydir. Üniversitede neredeyse her konuda araştırma ödevim olmuştu ve boş vakitlerimde de kendi ilgi alanlarıma yönelik araştırmalar yapardım. Böylece inceleme konuları tam da benim konularım oldu 🙂

İçimdeki yaratıcılık hissini gideremediğinden midir nedir kendimi ikinci üniversitem Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde buldum ve mezun oldum. Mezuniyet ortalamam 3,94/4,00 🙂 Bu ortalama sanırım benim üretmeye, sanata ne kadar ihtiyacım olduğunu ispatlıyor. Bunun için fotoğrafa yöneldim. Zaten bilgisayar programlarından Photoshop, After Effects gibi programlara hakimdim. İşin mutfağına girince çok iyi oldu, çok da güzel iyi oldu. 🙂 Şimdilik bunlarla meşgulüm. Araştırmaya, öğrenmeye devam.

Bebeğim olacağını öğrenince, ona “en iyi”sini almak için yine deli gibi her şeyi araştırmaya başladım. Yine yüzlerce site, yüzlerce ürün, yüzlerce video, binlerce yorum, Excel tabloları ve karışan kafalar 🙂 Velhasıl kelam artık bu site var. Bu site sayesinde hem kendime hem de benim gibi olanlara yardım etmeyi amaçlıyorum.